оп
17.04.2019 | 15:30

Фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості продовжують профорієнтаційні зустрічі з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Дніпропетровської міської ради (Центр).

16 квітня 2019 року для 12 вихованців Центру фахівці служби зайнятості провели профорієнтаційний захід із циклу «Професійно самовизначаємось разом». На цей раз зустріч була присвячена знайомству дітей зі світом професій. Вихованці закладу із задоволенням малювали автопортрети, підбирали їм відповідні професії та працювали із запропонованим «Компасом вибору професії».

Проблема вибору професії є життєво необхідною для майбутньої діяльності дитини з обмеженими можливостями, тому на допомогу їй повинні прийти фахівці з профорієнтації.

«Проведення профорієнтаційної роботи з дітьми, які мають особливі потреби, справа не проста, адже необхідно розуміти і враховувати індивідуальні психологічні особливості, стан здоров'я. Але важливість профорієнтаційної роботи тільки стає в рази вище і потрібніше. Найбільш правильним підходом до вибору майбутньої професії, яким керується служба зайнятості, є комплекс інтегративних, навчальних, корекційно-виховних занять з врахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини», - зазначають у Дніпропетровському обласному центру зайнятості.

Кожен з учасників заходу активно міркував над формулою успішного професійного самовизначення та отримав корисні поради від фахівців служби зайнятості як досягти мети в майбутньому.

Наприкінці заходу кожна дитина отримала індивідуальну консультацію, на якій фахівці центру зайнятості відповіли на запитання кожного з них.

Зустріч пройшла дуже цікаво та пізнавально. Представники Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Дніпропетровської міської ради висловили сподівання на подальшу співпрацю та продовження профорієнтаційної роботи з вихованцями Центру.