оп
09.01.2019 | 16:42

У січні-грудні 2018 року служба зайнятості Дніпропетровщини прийняла 775 рішень про призначення роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб на нові робочі місця за направленням служби зайнятості.

Серед осіб, яких працевлаштували на нові робочі місця за 12 місяців, 393 належать до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Зокрема, були працевлаштовані: 236 осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років; 132 особи – батьки, які мають на утриманні дитину (дітей) віком до 6 років; 10 осіб з інвалідністю; 8 учасників бойових дій.

Крім того, 383 особи були працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності із здійсненням компенсації витрат на сплату ЄСВ 195 суб’єктам малого підприємництва.

Серед них найбільшу кількість безробітних працевлаштували на нові робочі місця: в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів; в переробній промисловості; в транспортній галузі; в сільському, лісовому та рибному господарстві, на будівництві, займаються діяльністю, пов’язаною з інформацією та телекомунікаціями.