15.03.2019 | 15:27

Підліткам, які мешкають та вчаться у віддалених районах Дніпропетровщини, іноді важко особисто приїхати та ознайомитися з умовами навчання у навчальних закладах. На допомогу хлопцям та дівчатам приходять сучасні технології.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує цікавий профорієнтаційний проект «Професія поряд», який полягає у презентаціях навчальних закладів Дніпра школярам області за допомогою Skype.

У зустрічах беруть участь школярі, які бажають ознайомитися з навчальними закладами міста і, можливо, в подальшому, навчатися в одному з них.

14 березня 2019 року, під гаслом «Мій потенційний вищий навчальний заклад», 175 школярів 9-11 класів міст Тернівка, Покров, Нікополь, П’ятихатського та Солонянського районів ознайомилися з Університетом імені Альфреда Нобеля.

Про напрямки, за якими можливе навчання в університеті, умови прийому, специфіку навчання, можливість проживання студентів у гуртожитку, насичене яскраве студентське життя розповіла завідувач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки університету, доцент Любов Бойко. Учні дізналися, що в університеті навчаються студенти з 54 країн світу.

Фахівець Департаменту Маркетингу Катерина Товкун розповіла про сильний студентський парламент, регулярні ярмарки вакансій, на яких роботодавці пропонують роботу студентам та випускникам ВНЗу. «На захист дипломних робіт випускників університету запрошуються роботодавці, які знайомляться з майбутніми спеціалістами різних професійних сфер та відбирають собі потенційних працівників», - К.Товкун.

До того ж, майбутні випускники дізналися про різні міжнародні проекти та програми, за якими студенти можуть навчатися за кордоном.

Під час SKYPЕ-презентації школярі найбільше цікавились вартістю навчання, позастудентським життям, участю закладу у міжнародних проектах, перспективою працевлаштування.