оп
19.06.2018 | 16:00

16 червня 2018 року для мешканців Першотравенська та гостей міста відбувся молодіжний регіональний фестиваль «Сила єднання», метою якого стало спрямування суспільства на згуртованість, у вражених конфліктом східних областей України. У фестивалі представили свої локації організації міста та регіону за різними напрямками. Захід пройшов у рамках проекту «Єдина громада», який впроваджений ініціативною групою активних громадян м. Першотравенськ під керівництвом «БО «МБО «Українські серця» за підтримки міського голови Першотравенська Вінницької Оксани, депутатів міської ради в партнерстві з IREX та ГУРТ, при підтримці Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID).

Активну участь у проведенні молодіжного регіональному фестивалю «Сила єднання» взяли спеціалісти Дніпропетровської обласної служби зайнятості: фахівці відділу організації профорієнтації ОЦЗ, представники Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості та спеціаліст відділу надання соціальних послуг у Межівському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Під час проведення заходу функціонував Мобільний центр профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Фахівці служби зайнятості проінформували молодь про можливості здобуття робітничих професій, насамперед, у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України. Молодь міста отримала інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилася з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба».

Захід проходив в ігровій формі, тому всі учасники із задоволенням брали участь у виконанні завдань, адже їх тематика була різна – від творчих до інтелектуальних. Використовуючи ребуси, пазли, цікаві завдання фахівці служби знайомили дітей з різноманітними професіями та спеціальностями.

Дітлахи створили ажіотаж, ознайомлюючись з кухарською справою. Кожному хотілося побувати в ролі су-шефа: визначити на дотик крупу із закритими очима та створити меню із трьох страв на запропоновану букву.

Кожен учасник мав можливість намалювати професію своєї мрії, а фахівці служби зайнятості відразу ж створювали «вернісаж професій» найкращих робіт юних художників. Загалом локацію служби зайнятості відвідали понад 300 учасників.

Фестиваль пройшов у дружній та веселій атмосфері, не залишилось байдужих та незацікавлених учасників.

Служба зайнятості отримала подяку від організаторів конкурсу та «Велике спасибі» від учасників свята.