04.03.2019 | 11:39

28 лютого в Києві відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України на тему: «Основні досягнення в соціальній сфері та перспективи розвитку».

У заході взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман,  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Київської ОДА Олександр Терещук, в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, заступники Голови та керівники обласних центрів зайнятості.

У засіданні взяла участь директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Під час колегії було підбито підсумки роботи Міністерства соціальної політики України за 2018 рік і обговорено плани та перспективи на 2019, зокрема, йшлося про доступність соціальних послуг, стан ринку праці, монетизацію субсидій, програми, які впроваджуються в регіонах та багато іншого.

А. Рева під час вітального слова наголосив на тому, що в 2018 році вперше за п’ять років ситуація на ринку праці мала чітку позитивну динаміку щодо зростання зайнятості та зниження рівня безробіття. «Так, за 9 місяців минулого року чисельність зайнятого населення збільшилася на 185 тис. осіб до 16, 4 мільйона. Станом на січень 2019 року в державній службі зайнятості було 143 тисячі вакансій», – повідомив А. Рева.

Окрім цього, Міністр розповів про нові підходи в роботі держслужби зайнятості, які впроваджуються за участі фахівців МОП. «Починаючи з 2019 року в центрах зайнятості працюватимуть кар’єрні радники. Ці спеціалісти надаватимуть індивідуальні послуги з планування кар’єри», – додав Міністр.   

Після засідання колегії Мінсоцполітики відбулася робоча нарада з директорами обласних центрів зайнятості під керівництвом в. о. Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) В. Ярошенка.

Під час зустрічі було окреслено першочергові завдання в роботі, зокрема, наголошено на необхідності посилення співпраці з роботодавцями та реалізації активних програм сприяння зайнятості.

«Рушійною силою розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу. Першочергове наше завдання – забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта. Служба повинна бути сервісно орієнтованою, мати широкий спектр інформаційних послуг та активних програм зайнятості для задоволення потреб як шукачів роботи, так і роботодавців», – наголосив В. Ярошенко.