оп
15.06.2018 | 13:51

У зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва та маючи нагальну потребу в працівниках, підприємство ТОВ «ЗАВОД STEKO» звернулось до Дніпропетровського обласного центру зайнятості з проханням оперативного добору працівників.

Саме тому, 15 червня 2018 року відділом організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з Дніпровським міським центром зайнятості проведено ярмарок вакансій, в якому взяли участь понад 40 шукачів роботи міста.

Директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв наголосив: «Захід проходить у рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!» На сьогодні, достатньо вакансій, які потребують укомплектування кваліфікованими кадрами, тому службою зайнятості докладається максимум зусиль аби зупинити відтік кадрів».

Цікавою та змістовною була розповідь директора з управління персоналом ТОВ «ЗАВОД STEKO» Ольги Бігун, яка із задоволенням розповіла про подальші перспективи розвитку підприємства, зацікавлювала умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантувала достойний рівень заробітної плати.

Роботодавець творчо підійшов до участі в ярмарку вакансій, презентувавши відео-ролик про підприємство, інформаційні матеріали та буклети.

Мотиваційна частина заходу, завчасно проведена фахівцем обласного центру зайнятості Оленою Бобир, була направлена на спонукання присутніх до вибору підходящої роботи з метою подальшого працевлаштування за професіями «монтажник-складальник металопластикових конструкцій», «складальник-різальник скла», «машиніст мостового крана» та ін.

Учасники зустрічі також обговорили шляхи укомплектування підприємства кваліфікованими кадрами шляхом навчання за дуальною системою. За словами провідного фахівця з питань зайнятості відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Лариси Калініченко, це є найбільш ефективною формою, що наближує навчальний процес до роботодавця. Дана пропозиція зацікавила як роботодавця, так і шукачів роботи, тому домовились до обговорення шляхів її реалізації.

«Це був перший етап проведення ярмарку вакансій для даного роботодавця, і пошук людей, які дійсно хочуть працювати, готові змінюватись та навчатися, триває», - зауважила начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості ОЦЗ Олена Наровська.

Наприкінці заходу Ольга Бігун із задоволенням взяла участь в опитуванні щодо послуг, які надаються роботодавцям Державною службою зайнятості, як сервісною установою, а шукачі роботи мали змогу пройти експрес-діагностику щодо визначення професійно-важливих якостей.

Безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

По закінченню ярмарку 6 осіб, які зацікавились пропозиціями від роботодавця, пройшли індивідуальні співбесіди з директором з управління персоналом та були запрошені на підприємство.

Фахівці обласної служби зайнятості впевнені, що ярмарок принесе позитивні результати роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства і громадянам, які шукають роботу.