17.04.2019 | 15:41

Представники Дніпропетровської обласної служби зайнятості 16 квітня 2019 року взяли участь у семінарі, що проходив в режимі skype-зв’язку, організованого керівництвом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області. Тема заходу: «Про завдання навчальних закладів П(ПТ)О області з участі у виконанні педпослуг з перенавчання безробітного населення».

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Тетяна Безценна, яка наголосила на продовженні тісної співпраці з Дніпропетровською обласною службою зайнятості в напряму перенавчання та поінформувала учасників про новий напрям в роботі служби зайнятості – рекрутинг.

Начальник відділу організації профнавчання Дніпропетровської обласної служби зайнятості Тетяна Кардель зазначила, що в питанні організації професійного навчання безробітних Дніпропетровська обласна служба зайнятості тривалій час співпрацює з професійно – технічними навчальними закладами області. Для організації навчання безробітних у 2019 році у відборі навчальних закладів взяли участь 28 закладів професійної (професійно - технічної) освіти 3 – 4 рівнів атестації та подали пропозиції за 35 професіями та 21 напрямом навчання.

«Протягом першого кварталу було укладено 26 договорів на навчання 481 зареєстрованого безробітного», - повідомила Тетяна Кардель.

Вона також розповіла про плідну роботу служби зайнятості Дніпропетровщини в питанні видачі ваучерів для проходження перепідготовки або підвищення кваліфікації певними категоріями населення. Впродовж 3 місяців активно використовувались можливості підвищення кваліфікації працівниками сфери охорони здоров’я м. Кам’янське, Кривого Рогу, вік яких старше 45 років, зокрема 89 ваучерів були видані для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Медсестринство». Також за рахунок ваучера громадяни проходили перепідготовку за професією «водій навантажувача» та «електрогазозварник».

Фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир розповіла учасникам заходу про рекрутинг, як новий підхід у наданні послуг роботодавцям  та шукачам роботи.

«Усім зацікавленим рекрутери можуть допомогти правильно скласти або скоригувати резюме, надати рекомендації стосовно презентації себе на співбесіді у роботодавця. Серед послуг, які надаються роботодавцям та шукачам роботи є організація спільних заходів, такі як: міні-ярмарки та ярмарки вакансій, презентації роботодавців. Ці заходи дозволяють швидко знайти роботу тим, хто її шукає, а роботодавцям – підібрати кваліфіковані кадри», - зауважила Олена Бобир.

Пошук кандидатів здійснюється як з числа осіб, які звернулись до служби зайнятості, так і з інших джерел. Також представників навчальних закладів поінформували про можливості проведення тренінгів та супервізій спеціалістам з кадрових питань.