оп
09.01.2019 | 14:48

Служба зайнятості тісно та якісно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) задля досягнення спільної мети – покращити надання соціальних послуг мешканцям громад.

Співпраця Дніпропетровської обласної служби зайнятості з ОТГ не обмежується наданням послуг населенню. Постійно відбуваються робочі зустрічі керівників центрів зайнятості та філій ОЦЗ з головами ОТГ. Під час робочих зустрічей обговорюються нагальні питання, які належать до компетенції служби зайнятості, зокрема: створення нових робочих місць, здійснення активних дій щодо сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення в громадах, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Фахівці центрів зайнятості та філій, спільно з керівниками громад, розробили та реалізують заходи, які наближають надання соціальних послуг служби зайнятості до мешканців ОТГ. З цією метою узгоджені графіки відвідувань фахівцями служби зайнятості громад та визначені відповідальні особи, які надають послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, резервування часу у фахівців центру зайнятості та філій через сервіс «Електронна черга» та профорієнтаційні послуги», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

З 1 січня 2019 року для представників служби зайнятості створено 60 виїзних робочих місць безпосередньо в ОТГ, а для здійснення обміну інформацією з ОТГ службою зайнятості використовуються новітні онлайн-технології.

Представники центрів зайнятості Дніпропетровської області та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості, на територіях обслуговування яких створені об’єднані  територіальні громади, протягом 2018 року здійснили 662 виїзда до об’єднаних територіальних громад,  де  надали  майже 23,4 тисячі послуг понад 12,3 тисячам осіб.

У Дніпропетровській області три ОТГ обрані для впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення та захисту прав дітей.

 

До відома, За даними сайту «Децентралізація», станом на 1 січня 2019 року, у Дніпропетровській області створено 63 громади.