оп
09.01.2019 | 13:28

Під час зимових канікул, 4 січня 2019 року, фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Дніпропетровської міської ради, де для 12 вихованців провели профорієнтаційний захід з метою ознайомити зі світом професій та формулою вибору професії.

Діти із задоволенням взяли участь у вправі «Найліпший мотив», обговорювали формулу вибору професії, приміряючи обрану на себе, з’ясовували перспективи престижних професій сьогодення, розкривали  різницю між престижними професіями та професіями, які мають попит на ринку праці.

«Це не перша зустріч фахівців служби зайнятості з учнями цього закладу. Так, фахівці з профорієнтації відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей на день Святого Миколая, де у дружній атмосфері школярі взяли участь у профорієнтаційних іграх та бесідах, стали активними учасниками новорічної вистави», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Наприкінці заходу адміністрація Центру соціально-психологічної реабілітації дітей висловила подяку службі зайнятості та сподівання на подальшу співпрацю у напрямку профорієнтаційної роботи з вихованцями Центру.