24.01.2019 | 16:25

Шановні працівники та ветерани служби зайнятості Дніпропетровщини!

24 січня 2019 року служба зайнятості Дніпропетровщини відзначає 28-річчя своєї діяльності.

За цей час у нашій службі створено систему соціального захисту населення від безробіття на страхових засадах, організовані належні умови для прийому громадян. Розроблені та застосовуються сучасні інформаційні технології, які забезпечують ефективне та якісне надання соціальних послуг для населення та роботодавців.

Сьогодні служба зайнятості Дніпропетровщини посідає чільне місце в системі соціального захисту населення і робить вагомий внесок у розвиток ринку праці регіону.

Працівники служби зайнятості області оперативно реагують на всі процеси, що відбуваються на ринку праці, забезпечують соціальний захист краян від безробіття, проводять профорієнтаційну роботу, організовують підготовку та перепідготовку фахівців.

Шановні колеги! З кожним роком все більше людей знаходять постійне місце роботи або змінюють його завдяки Вашій допомозі. Ви використовуєте всі новації, покликані полегшити громадянам пошук роботи, а роботодавцям – знайти потрібні кадри. Впевнена, що ваша сумлінна праця, високий професіоналізм і надалі слугуватимуть мешканцям Дніпропетровщини, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприятимуть їхньому працевлаштуванню.

Мої щирі вітання усім працівникам Дніпропетровської обласної служби зайнятості, а також усім, хто стояв у витоків її створення.

Бажаю вам і надалі, спираючись на накопичений досвід і знання, продовжувати активну діяльність у соціальній сфері. Нехай ваша робота завжди залишається актуальною, важливою і потрібною.

Міцного здоров’я, нових професійних звершень, достатку та благополуччя! Миру і злагоди, щастя і любові.

 

З повагою

Директор

Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Вікторія Кузнецова