24.01.2019 | 15:40

«Кожна людина народжується для якогось діла…», - Е.Хемінгуей.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує цікавий профорієнтаційний проект під назвою: «Професія поряд», який полягає у презентаціях навчальних закладів області школярам сільських шкіл за допомогою Skype.

23 січня 2019 року 136 школярів 9-11 класів Юр’ївського та Дніпровського районів, міст Новомосковськ, Покров та Вільногірськ служба зайнятості запросила до SKYPЕ-зустрічі з Українським державним хіміко-технологічним університетом.

«Використання он-лайн можливостей усуває всі перепони на шляху учнів до нових знань та сприяє формуванню серед учнівської молоді свідомого підходу до вибору навчального закладу і, відповідно, майбутньої професії», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Від в.о. проректора з науково-педагогічної роботи університету Олексія Спунова школярі дізналися про історію створення закладу, факультети, спеціальності, за якими проходить навчання, умови прийому, специфіку навчання, можливість проживання студентів у гуртожитку, насичене яскраве студентське життя після навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Кучкова звернула увагу на інші важливі питання організації навчального процесу: як розраховуються прохідні бали, від чого вони залежать, правила подачі заяв (тільки електронні), як побудувати стратегію вступу на бюджет.

Учні дізналися про День відкритих дверей та День абітурієнта в навчальному закладі, де учням порекомендують найоптимальніший варіант вступу на бюджет.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Сорочкіна Катерина Олександрівна ознайомила випускників з міжнародними проектами по стажуванню  в Норвегії, Німеччині, Франції.

По закінченню SKYPЕ-зустрічі школярі поставили різноманітні питання, однак, найбільше учні цікавилась пільгами стосовно вступу до закладу, вартістю навчання на комерційній основі, розміром стипендії, заробітною платою випускників закладу, перспективами працевлаштування. Багатьох школярів зацікавила спеціальність Фармація.

Школярі отримали контактні телефони учбового закладу та побажання успішного вступу.