06.05.2019 | 15:16

3 травня 2019 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч, в якій взяли участь представники 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та фахівці служби зайнятості.

Під час зустрічі учасники обговорювали напрямки співпраці та шляхи укомплектування кадрового складу бригади.

Заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова, фахівець відділу рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Вікторія Кузнецова та фахівець відділу організації надання послуг роботодавцям Олена Постнікова поінформували представників бригади про перелік послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям та шляхи укомплектування вакантних посад.

У свою чергу представники механізованої  бригади  розповіли присутнім про кадрові потреби та вимоги до претендентів на контрактну службу.

«Служба зайнятості готова до співпраці та укомплектування заявлених вакансій. Організація ярмарок вакансій, використання електронних сервісів та проведення он-лайн співбесід з шукачами роботи сприятиме прискоренню заповнення вакансій на контрактну службу», - наголосила Н.Ю. Селякова.

За підсумками робочої зустрічі її учасники обговорили першочергові заходи, що сприятимуть укомплектуванню 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».