оп
13.07.2018 | 10:23

З метою наближення соціальних послуг служби зайнятості до мешканців ОТГ, фахівцями центрів зайнятості Дніпропетровської області та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з керівниками громад, розроблені та реалізуються різноманітні заходи, узгоджуються графіки відвідувань фахівцями служби зайнятості громад та визначені відповідальні особи, які надають послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття.

Представники центрів зайнятості Дніпропетровської області та філій ОЦЗ, на територіях обслуговування яких створені об’єднані територіальні громади, протягом січня-червня 2018 року здійснили понад 280 виїздів до об’єднаних територіальних громад, де надали більше 9,2 тис. послуг 4,2 тис. осіб, зокрема: майже 3,3 тис. інформаційно-консультаційних послуг, у т.ч. щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю; понад 1,1 тис. послуг з пошуку роботи через сайт державної служби зайнятості та інших сайтів з пошуку роботи; майже 700 з резервування часу у фахівців центрів зайнятості та філій через сервіс «Електронна черга»; понад 4,1 тис. профорієнтаційних послуг, у т. ч. із застосуванням психодіагностичних методик.

Співпраця Дніпропетровської служби зайнятості з ОТГ не обмежується лише наданням послуг населенню. Постійно відбуваються робочі зустрічі керівників філій та центрів зайнятості з головами ОТГ, роботодавцями, під час яких обговорюються питання щодо створення нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громад. Представникам місцевих органів влади фахівці служби зайнятості презентують нові можливості та інноваційні підходи в роботі служби.

Співпраця служби зайнятості з ОТГ сприяє динамічному та стабільному розвитку громад та відкриває нові можливості для усіх учасників ринку праці.