оп
06.07.2018 | 14:13

Задля оперативного добору працівників ТОВ «ЗАВОД STEKO» звернулось до працівників відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості, які здійснюють підбір персоналу не масово, а індивідуально, з урахуванням потреб, побажань та вимог роботодавця.

Саме тому, 6 липня 2018 року відділом організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості проведено третій етап багатоступеневого ярмарку вакансій у м. Новомосковськ. У заході взяли участь 18 чоловіків, які являються претендентами на наявні вакансії за професіями: водія навантажувача; монтажника-складальника металопластикових конструкцій; складальника-різальника.

Відкриваючи захід начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського ОЦЗ Олена Наровська побажала шукачам роботи зробити свій правильний вибір. «Сьогодні під замовлення роботодавців фахівці служби зайнятості проводять ретельний підбір кадрів на їх вимоги. Працедавець, звертаючись до нас, бачить надійного партнера для оперативного вирішення питання працевлаштування», - повідомила вона.

Заступник начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ Світлана Дмітрієва запропонувала безробітним пройти навчання з елементами дуальної форми за допомогою Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ на базі підприємства. Під час навчання можна отримати всю необхідну теоретичну основу знань та опанувати навички роботи безпосередньо на робочому місці.

Директор з управління персоналом ТОВ «ЗАВОД STEKO» Ольга Бігун та начальник складського господарства Денис Липай ознайомили присутніх з організацією праці та відпочинку, перспективами роботи у зимовий період, розпорядком робочого часу, соціальними стандартами, рівнем заробітної плати та з технологією виробництва.

Позитивним завершенням проведеної зустрічі було рішення організувати та провести екскурсію на підприємство для безробітних, які зацікавились пропозиціями ТОВ «ЗАВОД STEKO».

Довідково: в червні 2018 року було проведено поетапні ярмарки вакансій на базі Дніпровського та Кам’янського міських центрів зайнятості.