оп
10.01.2019 | 16:37

Протягом 2018 року місцеві органи влади прийняли 100 рішень щодо організації та проведення громадських робіт.

З початку року у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь понад 15 тисяч осіб, з них безпосередньо на громадських роботах працювало близько 4 тисяч осіб.

Переважними видами громадських робіт були: інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, технічної підготовки, обробки документації та кур’єрської доставки документів, благоустрою та прибирання територій, впорядкування місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери.

Служба зайнятості запровадила громадські роботи з надання допомоги сім’ям, члени яких загинули чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту, догляд та надання послуг особам похилого віку, громадські роботи із супроводу осіб з вадами зору, екологічного захисту навколишнього середовища.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.