оп
12.07.2018 | 12:12

Об’єднання Інгулецького та Широківського районних центрів зайнятості та створення Широківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості надасть можливості покращення умов для підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню та роботодавцям, зменшення напруженості на ринку праці району, забезпечення єдиного інформаційного середовища. Незначна відстань між районами та доступне транспортне сполучення надасть змогу клієнтам Інгулецького району отримувати соціальні послуги у Широківський філії.

Звертаючись до присутніх Валерій Ярошенко зазначив, що сучасний центр зайнятості відповідає європейським стандартам. Він висловив побажання мешканням району вирішити проблему безробіття і повернутися до праці за сприянням служби зайнятості. «Ми будуємо країну, у якій кожен громадянин має відчувати захист і підтримку держави. Найсучасніші технології, комфорт європейського рівня, уважність та професійність персоналу – все це буде оточувати людей, які прийдуть в новий Центр», - зазначив В.Ярошенко.

Презентацію Широківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провела заступник директора районної філії Олена Дієгуц. Вона розповіла гостям, що для забезпечення належного обслуговування та підвищення якості надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості у філії робочі місця фахівців розташовані відповідно до Регламенту щодо задоволення потреб клієнтів.

У новоствореній філії Дніпропетровського ОЦЗ відвідувачі мають можливість самостійно працювати з різноманітною інформацією з метою свого подальшого працевлаштування, використовуючи весь банк наявних вакансій, а також інформацію про підприємства, на яких може бути використана їхня праця. Для роботодавців - можливість підбору працівників на замовлення, здійснення їх професійного навчання та підвищення кваліфікації, у т.ч. безпосередньо на робочому місці, проведення співбесіди з претендентами на роботу, зокрема й у приміщенні центру зайнятості.

До відома: у цей день у Широківській філії розпочали свою діяльність: молодіжний клуб «Від ресурсу до мети», де молодь матиме більш широку можливість в виборі майбутньої професії, а саме - визначення нахилів та здібностей, вибір навчального закладу, знайомство з роботодавцем тощо та Центр розвитку підприємництва, де всі підприємці Широківського району матимуть змогу в одному місці отримати консультації з юридичних питань, які стосуються підприємництва.