15.03.2019 | 11:31

13 березня 2019 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації. Від Дніпропетровського обласного центру зайнятості в засіданні Координаційної ради брала участь заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Тетяна Лапіна.

Засідання ради було присвячене стану реалізації державної політики з питань запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми. Крім того, під час зустрічі йшлося про публічні заходи, що заплановані регіональною Програмою розвитку  сімейної та гендерної політики на 2019 рік.

Під час обговорення Тетяна Лапіна інформувала, що з метою всебічного інформування клієнтів стосовно проблеми нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості постійно проводять інформаційні заходи серед клієнтів служби.

«Упродовж 2 місяців 2019 року спеціалісти провели 125 профорієнтаційних семінарів для безробітних за тематикою протидії торгівлі людьми, попередження неврегульованої зовнішньої трудової міграції та експлуатації дитячої праці, учасниками яких стали близько 2,5 тисяч осіб», - зазначила вона.

Також за її словами, проведено 231 семінар для 4311 осіб, під час яких розглядалися питання підвищення обізнаності щодо переваг легальної зайнятості, документального оформлення при працевлаштуванні.

По закінченню зустрічі члени координаційної ради дійшли висновку, що треба більше приділяти увагу організації профілактичної роботи з населенням, що направлена на пропаганду протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, та широке використання засобів масової інформації.