21.03.2019 | 16:13

20 березня 2019 року, в рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Професія поряд», пройшла Skype-презентація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. У заході взяли участь 220 учнів 10-11-х класів шкіл міст Нікополь, Тернівка, Синельникове, Марганець, Новомосковськ, Першотравенськ та Дніпровського району.

Учнів привітав відповідальний секретар приймальної комісії ДНУ Михайло Дергачов. «Молодим людям, що бажають стати студентами ДНУ, пропонується найбільший в регіоні спектр напрямів підготовки по трирівневій системі бакалавр-фахівець-магістр, а в аспірантурі і докторантурі можуть вчитися ті, хто прагне присвятити себе науці. Протягом 25 років оновився перелік спеціальностей. В ДНУ можна здобути освіту за сучасними напрямками: соціологія, політологія, клінічна лабораторна діагностика, комп'ютерна інженерія, кібербезпека, авіоніка, харчові технології, журналістика, зв'язки з громадськістю, китайська та японська мови, дизайн та інші напрямки», - зазначив М.Дергачов.

Школярі дізнались про вступну кампанію 2019 року, важливість побудови стратегії вступу на бюджет, сайти, за якими необхідно відслідковувати шанси на вступ, довідалися про факультети та спеціальності, гуртожитки, наукове та міжнародне співробітництво, попит роботодавців на випускників закладу. Діти отримали інформацію про дати проведення днів відкритих дверей, номери контактних телефонів приймальної комісії.

«Ми впевнені, що школярі отримали актуальну та корисну інформацію про Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, його потенціал та досягнення. А робити висновки треба самим майбутнім випускникам. Головне, що гості Skype-зустрічей отримують різнобічну та корисну інформацію стосовно вибору професії. І вона їм в житті обов’язково стане в пригоді», - зауважили фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості.

До відома: У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара 16 факультетів, аспірантура і докторантура, 3 науково-дослідні інститути, 86 кафедр. За рейтингом вищих учбових закладів України «Софія Київська» та проектом «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятку кращих вітчизняних вузів.