03.05.2019 | 14:34

Універсалізація функцій спеціаліста з працевлаштування, опанування ним усіх тонкощів роботи за кожним напрямком надання соціальних послуг - є запорукою ефективного впровадження інституту кар’єрного радника в роботу служби зайнятості.

З цією метою, з 22 квітня по 22 травня 2019 року, директори Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв та Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк, які взяли участь у проведенні тренінгу для директорів міських, міськрайонних, районних центрів зайнятості в ІПК ДСЗУ, у рамках запровадження інституту кар’єрного радника 5 квітня 2019 року, опановують функції реєстраторів безпосередньо у підпорядкованих ними центрах зайнятості.

По два дні на тиждень, директор працює не тільки керівником, а і проводить консультування, облік та реєстрацію шукачів роботи, надає інформаційно-консультаційні послуги, здійснює підбір вакансій та первинне профілювання.

Великий досвід роботи, професійність, наявність багажу знань з законодавства про працю та соціальне страхування на випадок безробіття, знання локального, регіонального та загальнодержавного ринку праці, дозволили їм оперативно, фахово та якісно надавати послуги зі сприяння працевлаштуванню.

«Я вважаю, що справжній керівник базового центру зайнятості повинен вміти все: здійснити реєстрацію, надати послуги, отримати вакансії, залучити соціальних партнерів – зробити все, щоб задовольнити як шукачів роботи, так і роботодавців», - зазначає директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

До відома: з 22 квітня 2019 по 3 травня 2019 директорами було обліковано 35 осіб; 18 осіб отримали інформаційно-консультаційні послуги; 8 осіб були оперативно працевлаштовані до набуття статусу безробітного; 9 особам було проведено первинне профілювання; 9 осіб направлені на прийом до кар’єрного радника.