07.05.2019 | 16:28

Покращення інвестиційного клімату - одне з головних завдань економічного і фінансового секторів держави.

7 травня 2019 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості пройшла чергова інформаційна зустріч для роботодавців.

Цього разу відділ з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства Дніпропетровського обласного центру зайнятості провів інформаційну зустріч на тему: «Актуальні питання видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства».

У заході взяли участь заступник директора ОЦЗ Валерій Дудник, заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Наталія Селякова, представник Державної Міграційної Служби України у Дніпропетровській області та близько 30 роботодавців області, які активно співпрацюють з обласним центром зайнятості з питань застосування праці іноземних громадян та осіб без громадянства.

Відкриваючи захід, Валерій Дудник поінформував про результати роботи відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства та подякував роботодавцям за плідну співпрацю.

«З початку 2019 року обласним центром зайнятості розглянуто 127 заяв з питань видачі на продовження терміну дії дозволів на застосування праці іноземців», - зазначив заступник директора ОЦЗ.

У свою чергу, Наталія Селякова презентувала присутнім перелік послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, та розповіла про шляхи укомплектування вакантних посад.

Начальник відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства обласного центру зайнятості Наталія Качан докладно розповіла про вимоги до документів, які подаються для отримання дозволів на працевлаштування, найчастіші помилки, що трапляються при оформленні цих документів, та надала роз’яснення  на спірні питання законодавчого характеру. Також у повній мірі відповіла на питання роботодавців.

«Служба зайнятості готова і надалі проводити спільні заходи з роботодавцями, круглі столи, семінари для покращення якості надання такої послуги як видача дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства», - наголосила Н.В. Качан.

По закінченню семінару представники роботодавців подякували за надану важливу та корисну інформацію, роз’яснення на певні питання для практичного їх застосування у майбутньому та висловили побажання відвідувати подібні заходи в майбутньому.