оп
22.06.2018 | 15:16

Втілюючи на практиці реалізацію заходів, направлених на збереження кадрового потенціалу підприємств Дніпропетровської області, відділом організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з Кам’янським міським центром зайнятості 22 червня 2018 року проведено другий етап Ярмарку вакансій для ТОВ «ЗАВОД STEKO» м. Дніпро.

До участі у заході були запрошені 32 особи, які шукають роботу за професіями: менеджер з продажів на експорт, оператор вхідної лінії роздрібних продажів, автоелектрик, зварювальник, машиніст мостового крана, комірник, водій навантажувача, монтажник-складальник металопластикових конструкцій, складальник-різальник скла, водій автотранспортних засобів категорії С, С1 та Е, та шукачі роботи без кваліфікації.

Директор Кам’янського міського центру зайнятості Олег Морохов привітав учасників заходу, побажав їм знайти достойну роботу, а також зауважив: «Одним з актуальних питань у сфері зайнятості є гнучке реагування на попит роботодавців щодо укомплектування підприємств кваліфікованими кадрами. На замовлення роботодавців фахівці служби зайнятості проводять ретельний підбір кадрів або здійснюють навчання чи перенавчання шукачів роботи під конкретне робоче місце».

Під час презентації виробництва, директор з управління персоналом ТОВ «ЗАВОД STEKO» Ольга Бігун вмотивовувала присутніх не тільки достойним рівнем заробітної плати, умовами праці та відпочинку, а й гарантованою оплачуваною акцією «Приведи друга».

Начальник виробництва ТОВ «ЗАВОД STEKO» Козіс Євген розповів про деталі технологічного процесу, способи, прийоми, режим роботи, послідовність операцій і дій, обладнання, інструменти, використовувані матеріали. 

Протягом заходу відбувалась жвава та відверта розмова зацікавлених сторін стосовно системи бонусів та премій, частоти виплат, розміру заробітної плати. Вичерпними були і відповіді представників роботодавця на запитання щодо умов проживання для мешканців Кам’янського або компенсації вартості проїзду.

«Перевага проведення подібних заходів – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди», - зазначила начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Наровська.

До того ж, у роботодавця існує потреба щодо організації та проведення робіт тимчасового характеру.

Позитивним завершенням проведеної зустрічі було рішення 8 безробітних, котрі зацікавились пропозиціями ТОВ «ЗАВОД STEKO», відвідати підприємство для ознайомлення з посадовими обов’язками.