02.05.2019 | 14:15

Дніпропетровська обласна служба зайнятості завжди підтримує своїх фахівців. З метою підвищення їх психологічної компетенції фахівцями служби зайнятості проводяться сесії супервізії.

Фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир провела 4 сесію супервізії для фахівців Дніпровського міського центру зайнятості та Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. У заході взяли участь 7 фахівців по взаємодії з роботодавцями та з рекрутингу.

Зміст та процес супервізії спрямовані на підтримку фахівців служби зайнятості у професійній діяльності. На сесії учасники обговорили актуальні та складні питання, що мали місце у їх роботі та отримали допомогу стосовно розвинення свого професійного потенціалу.

Фахівці служби зайнятості вдосконалювали свої навички та працювали з кейсами (складними професійними ситуаціями).

Всі учасники взяли активну участь в процесі супервізії. Зустріч пройшла в довірливій атмосфері, що сприяло отриманню учасниками задоволення від спілкування.

«Супервізія – це ресурс, на який має право кожна людина у своїй професійній діяльності і Дніпропетровська обласна служба зайнятості завжди готова допомогти своїм фахівцям у рішенні складних робочих питань та підвищенні їх психологічної компетенції», - зауважила Олена Бобир.