21.03.2023 | 15:00

Враховуючи труднощі з пошуком роботи, особливо зараз, найбільш простим, але ефективним рішенням є набуття нових навичок або отримання нової професії для підвищення своєї конкурентоздатності на ринку праці.

Вже багато років Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості орієнтує свою діяльність на забезпечення високої якості професійної освіти, готує висококваліфікованих робітників для різних професійних галузей не тільки Дніпропетровщини, а й всієї України.

З метою популяризації професійного навчання та презентації навчального закладу фахівці Дніпропетровського центру ПТО ДСЗ провели День відкритих дверей для шукачів роботи регіону. В онлайн-заході взяли участь майже 200 осіб.

Заступник директора Центру Сергій Сороквашин ознайомив присутніх з переліком професій та курсів цільового призначення, за якими навчальний заклад проводить професійну підготовку, та зазначив, що освітній процес адаптовано до воєнного часу: розроблено та впроваджено нові курси за сучасними напрямами економіки та розширено можливості дистанційного навчання.

Зокрема акцентовано увагу на курсах «Теоретичні та практичні аспекти складської діяльності», «Цифровізація та комп’ютеризація бухгалтерського обліку», «Теоретичні та практичні аспекти роботи на РРО», «Робота та програмування верстатів з числовим програмним керуванням. Лазерне різання та 3-D друк».

У межах заходу присутнім презентовано професію «Продавець непродовольчих товарів». Майстер виробничого навчання Тетяна Мененко розповіла шукачам роботи, чому варто обрати саме цей курс. Акцентувала увагу на перевагах навчальної програми та можливостях виробничої практики.

Наприкінці зустрічі представники Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ давали відповіді на запитання учасників заходу.