Вбудована мініатюра для Ринок праці у Кривому Розі

Ринок праці Кривого Рогу сьогодні перенасичений попитом на прості робітничі спеціальності – їх понад півтори тисячі. У Центрі зайнятості намагаються цю проблему вирішити, застосувавши вже випробувану систему дуальної форми навчання. Ще донедавна завищені вимоги роботодавців знизили попит на багато простих професій, що, в свою чергу, вплинуло на перенасичення регіонального ринку спеціалістами з вищою освітою. Крім цього, значним «ударом» для ринку праці стала трудова міграція – готові фахівці їдуть працювати за кордон у пошуках вищої зарплатні.

13.07.2018
Вбудована мініатюра для Нарада директорів центрів зайнятості

За малим та середнім бізнесом - майбутнє трудового потенціалу України. Підприємницька ініціатива здатна стабілізувати ситуацію на ринку праці в Україні і зупинити відтік кадрів за кордон. Про стратегічні напрямки роботи служби зайнятості йшлося сьогодні в Кривому Розі. З робочим візитом у нашому місті побував керівник ДСЗ Валерій Ярошенко. Він зібрав на нараду директорів центрів та філій Дніпропетровської області. Обговорили взаємодію центрів зайнятості з органами влади і територіальними громадами.

12.07.2018
Вбудована мініатюра для Ринок праці: подолати трудову міграцію

Понад 3 мільйони 200 тисяч українських громадян постійно працюють за кордоном. Про це повідомляють у Мінсоцполітики. А в сезонній трудовій міграції беруть участь до 9 мільйонів українців. У Кривому Розі цьогоріч, порівняно з минулим, звернень до служби зайнятості поменшало майже на двадцять відсотків. На одне вільне робоче місце нині припадає всього два претенденти. Коментар директора Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігоря Вознюка.

09.07.2018
Вбудована мініатюра для Працевлаштування школярів на АМКР під час літніх канікул

У період літніх канікул криворізькі школярі мають можливість попрацювати кур'єрами на підприємстві АрселорМіттал Кривий Ріг. Створенням тимчасових робочих місць для підлітків опікуються фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості та адміністрація підприємства.

Коментар заступника директора Криворізького міськрайонного центру зайнятості Лариси Шевченко.

06.07.2018
Вбудована мініатюра для Профорієнтація канікул не має

У таборі літнього відпочинку «Орлятко» фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ організували та провели профорієнтаційний захід «Майстерня професій».

06.07.2018
Вбудована мініатюра для Відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського ОЦЗ

З метою забезпечення якісного та оперативного підбору персоналу на замовлення роботодавців з 02 жовтня 2017 року діє відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості

26.06.2018