оп
Вбудована мініатюра для День Знань школярі Криворіжжя провели у центрі зайнятості

З нагоди Дня знань випускники 9 класів загальноосвітньої школи №68 стали учасниками профінформаційного заходу у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості, де долучились до засідання клубу «Компас», дізнались про новаційні підходи у діяльності та обслуговуванні клієнтів служби зайнятості, онлайн сервіси, а також перспективні спеціальності майбутнього.  

05.09.2019
Вбудована мініатюра для У Дніпрі стартують перші в Україні курси кар'єрних консультантів в рамках проєкту Dnipro Career Hub

29 серпня 2019 року, в ІА Мост-Дніпро, пройшла прес-конференція «У Дніпрі стартують перші в Україні курси кар'єрних консультантів в рамках пілотного проєкту Dnipro Career Hub», де заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїса Малоіваненко розповіла, що спільно з громадськими організаціями служба зайнятості розвиває якісні сервіси для роботодавців та шукачів роботи, створює простір для реалізації кар’єрних можливостей безпосередньо у регіоні.

30.08.2019
Вбудована мініатюра для На прес-конференції у Дніпрі розповіли про переваги «консультантів роботодавців»

29 серпня 2019 року, у медіа-центрі Дніпровського медіахолдингу «Відкритий», під час прес-конференції, заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова розповіла про нову технологію обслуговування роботодавців фахівцями служби зайнятості.

29.08.2019
Вбудована мініатюра для Міні-ярмарок вакансій в поліції

20 серпня 2019 року фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели в місцевому відділі поліції міні-ярмарок вакансій. На заході зазначили, що 1 серпня в Державній службі зайнятості стартував новий проект – «Інститут консультанта роботодавця». Це є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості.

28.08.2019
Вбудована мініатюра для Дніпропетровська обласна служба зайнятості - пілот у впровадженні новацій у роботі

Дніпропетровська область визначена пілотною для реалізації проєкту «Інститут консультанта роботодавця», що є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новації – розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням особливостей економіки певного регіону, розвитку ринку праці, балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

26.08.2019
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій для бажаючих обрати військову службу за контрактом

У рамках угоди про співпрацю з Новомосковським об'єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, 15 серпня 2019 року Новомосковським міськрайонним центром зайнятості був проведений черговий ярмарок вакансій на посади військовослужбовців для безробітних осіб.

23.08.2019