Вбудована мініатюра для Про новітні форми та методи роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості

Прес-конференція Дніпропетровського обласного центру зайнятості на тему: «Про новітні форми та методи роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості, пріоритетні завдання у діяльності на 2019 рік».  Спікери: Раїса Миколаївна Малоіваненко – заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості; Наталія Юріївна Селякова – заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

 

21.03.2019
Вбудована мініатюра для Інформаційне відео щодо положень Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та органами державної виконавчої служби

Відео присвячене такій актуальній темі, як реалізація положень Меморандуму про співпрацю між органами державної виконавчої служби та Державною службою зайнятості, завдяки підписанню якого державні виконавці отримали нові дієві методи стягнення аліментних платежів.

 

14.03.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний захід в ЗОШ №2

Фахівець П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ провела профорієнтаційний захід для учнів ЗОШ №2. Вона розповіла учням про світ професій, презентували роботу безкоштовної Платформи Державної служби зайнятості з профорієнтації.

12.03.2019
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій в П'ятихатській районній філії Дніпропетровського ОЦЗ

В П’ятихатській районній філії Дніпропетровського ОЦЗ відбувся ярмарок вакансій для осіб, яких цікавить військова служба за контрактом. У заході взяв участь представник П’ятихатського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

12.03.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проект ДОСЗ «Дніпропетровська молодь про громаду»

Стартував новий масштабний профорієнтаційний проект Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Дніпропетровська молодь про громаду».
Пропонуємо вашій увазі відеоролик «Могилівська об’єднана територіальна громада» (Царичанський район Дніпропетровська область).

05.03.2019
Вбудована мініатюра для Скайп конференція в ЗОШ №3

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує профорієнтаційний проект під назвою: «Професія поряд», де за допомогою Skype – зв’язку презентує навчальні заклади області для школярів. Школярі міста П’ятихатки отримали інформацію про Дніпровський професійний залізничний ліцей.

27.02.2019