Вбудована мініатюра для Професія: «Електрогазозварник» #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Дніпропетровська обласна служба зайнятості приймає естафету колег щодо участі у челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Сьогодні ми розповімо Вам про професію «Електрогазозварник»

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: «Монтажник систем утеплення будівель» #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Дніпропетровська обласна служба зайнятості приймає естафету колег щодо участі у челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Сьогодні ми знайомимо Вас з професію «Монтажник систем утеплення будівель»

03.07.2020
Вбудована мініатюра для Система підтримки бізнесу від держави в період карантину

П’ятихатська районна філія Дніпропетровського ОЦЗ інформує: надається допомога роботодавцям, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином: - суб’єктам малого та середнього бізнесу, які мають найманих працівників; - приватним підприємцям, які мають/чи не мають найманих працівників.

22.06.2020
Вбудована мініатюра для Підтримкою держави відтепер можуть скористатися підприємці без найманих працівників

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. Коментар директора Кам’янського МЦЗ Олега Морохова.

12.06.2020
Вбудована мініатюра для Як знайти роботу під час карантину

Знайти роботу стало важче. Коронавірус кардинально вплинув на ринок праці у Кривому Розі. Кількість безробітних велика в порівнянні з останніми роками. Інтерв’ю директора Криворізького міськрайонного центру занятості Ігоря Вознюка.

18.05.2020
Вбудована мініатюра для Порядок та умови отримання допомоги по частковому безробіттю

Детально про допомогу роботодавцям по частковому безробіттю розповіла заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

18.05.2020