Вбудована мініатюра для "Віза" розширює сервіс: у головному офісі консультують фахівці центру зайнятості

Центр надання адміністративних послуг Віза розширює спектр сервісів. Відтепер у головному офісі можна отримати послуги Криворізького міськрайонного центру зайнятості. Директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк розповів про співпрацю з органами місцевого самоврядування, діяльність, інноваційні підходи та подальші перспективи реформування системи надання соціальних послуг, зокрема у сфері зайнятості населення.

19.02.2020
Вбудована мініатюра для Семінар для роботодавців

Згідно Меморандуму між Державним центром зайнятості і Громадською радою при Державній службі України з питань праці в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості проведено спільний семінар з питань дотримання вимог чинного законодавства України про працю та зайнятість населення.

12.02.2020
Вбудована мініатюра для Працевлаштування у Кам’янському

Чи легко працевлаштуватися у Кам’янському, які професії нині найбільш затребувані та що робити, якщо на вашу спеціальність геть немає попиту? У міському центрі зайнятості розповіли, як можна вирішити нагальні проблеми із працевлаштуванням, які показники по безробіттю були у місті протягом минулого року та що пропонують шукачам роботи сьогодні.

28.01.2020
Вбудована мініатюра для Центр професійної кар’єри

У Кам’янському відкрили 11-й в області Центр професійної кар’єри, його діяльність спрямована на популяризацію робітничих спеціальностей серед молоді, сприяння працевлаштуванню випускників, а надалі – підвищенню їхньої кваліфікації. На заході присутня заступник директора міського центру зайнятості Олена Орлова.

28.01.2020
Вбудована мініатюра для Бути поліцейським – престижно

Фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели ярмарок вакансій за участю начальника сектору кадрового забезпечення Жовтоводського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Лариси Безрідної.

27.01.2020
Вбудована мініатюра для Розпочав свою роботу освітній портал від служби зайнятості

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості. Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

24.01.2020