оп
Вбудована мініатюра для Корисна інформація для тих, хто шукає роботу

Інтерв’ю директора Жовтоводської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Сніжани Реути про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі.

10.07.2019
Вбудована мініатюра для Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців взяти участь в опитуванні. Проводиться воно для покращення обслуговування населення. Інтерв’ю начальника відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Юлії Зубаненко.

01.07.2019
Вбудована мініатюра для «З початку 2019 року роботодавці запропонували близько 50 тисяч вакансій»

Про це, новації та взаємодію Дніпропетровської обласної служби зайнятості з роботодавцями різних форм власності регіону йшла мова заступника директора – начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталії Селякової з редактором 34 телеканалу програми новин «Деталі» Анастасією Катаєвою.

 

25.06.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтація Дніпропетровської обласної служби працює без канікул

Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела Інтерактивний профорієнтаційний захід для вихованців літнього пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» при КЗО «ЗСШ №25» Дніпровської міської ради у форматі змагань: розгадування шарад, кросвордів, загадок, прислів’я про професії, вікторини – малеча Дніпра розширила свої знання про відомі професії та дізналася про нові.

 

24.06.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Криворізького міськрайонного центру зайнятості

Результатом засідання круглого столу у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості з керівниками кадрових служб ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало підписання Угоди про співпрацю між установами з метою оперативного та якісного вирішення кадрових питань роботодавця.

24.06.2019
Вбудована мініатюра для Комплектація кадрів: «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Криворізький міськрайонний центр зайнятості заключили угоду

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу з представниками найбільшого в Україні гірничо-металургійного підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг». Метою обговорення стало погодження плану спільних дій керівництва компанії та Центру зайнятості з підбору кваліфікованих кадрів на вакантні робочі місця.

20.06.2019