оп
21.06.2018 | 16:01

До Дніпропетровської обласної служби зайнятості звернулося комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Трамвай» з пропозицією ліцензування Дніпропетровським центром професійно-технічної освіти  ДСЗ робітничої професії «Водій трамвая».

Керівник підприємства Віталій Чернявський зазначив, що у Програмі розвитку електротранспорту міста Кам’янське на 2018 – 2020 роки планується придбання нових вагонів, що передбачає збільшення штатних одиниць водіїв трамваїв. «Більшість трамвайних маршрутів міста з важкими умовами руху, на яких мають можливість працювати лише водії з 1-м та 2-м класом, але більшість водіїв на підприємстві мають 3-й клас та не мають змоги підвищити свою кваліфікацію через відсутність у навчальних закладів міста ліцензії на право здійснення освітньої діяльності за професією водій трамваю», - наголосив він.

Так, як зазначає директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, Дніпропетровською службою зайнятості впроваджується практика організації професійного навчання безробітних з використанням елементів дуальної форми навчання. «Основними елементами системи дуального навчання є з однієї сторони підприємства, а з іншої – навчальні заклади. Спільними зусиллями вони забезпечують процес профнавчання. Завдання підприємств та навчальних закладів розподілені таким чином, що підприємство навчає практичним навичкам, а теоретичні знання дає навчальний заклад», - говорить В.П. Кузнецова.

В рамках співпраці КП «Трамвай» готове надати матеріально – технічну базу та кваліфікованих працівників підприємства для організації навчального процесу та підготовки якісних кадрів.

Наразі, між Дніпропетровським ЦПТО ДСЗ та КП «Трамвай» узгоджений план спільних дій щодо вирішення питання ліцензування за професією «водій трамвая» для задоволення потреби роботодавця у кваліфікованих кадрах.