19.01.2024 | 08:55

Працювати на благо енергетичної незалежності України сьогодні вкрай важливо. А зробити більше в цій галузі за сприяння служби зайнятості стало можливим після підписання 17 січня 2024 року Меморандуму про співробітництво з ПАТ «Укрнафта».

Поставивши підписи в документі, директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк та заступник директора з персоналу ПАТ «Укрнафта» Олена Артазей розпочали реалізовувати зафіксовані домовленості.

Усі вони спираються у втілення загальної мети партнерства – працевлаштування безробітних, сприяння розвитку людського капіталу та збереження трудового  ресурсу України.

Серед напрямів, що допоможуть у реалізації співпраці, вирізняються:

·   здійснення  Державною службою зайнятості відбору претендентів на визначені Укрнафтою вакантні посади, враховуючи  вимоги до кандидатів;

·   створення стратегії щодо мотивації людей в опануванні нових професій, підвищенні освітньої та професійної кваліфікації;

·   проведення спільних конференцій, тренінгів, форумів, виставок, фестивалів тощо;

·   поширення інформаційних матеріалів на комунікаційних ресурсах партнерів: сайтах, сторінках в соцмережах та ЗМІ.

«Співпраця з провідними підприємствами нафтовидобувної галузі  України є важливою для Державної служби зайнятості, оскільки мова йде не тільки про працевлаштування громадян, а й про можливість зробити додатковий внесок в енергетичну незалежність країни. Разом ми точно зможемо більше», – зазначила Юлія Жовтяк.

«Укрнафта» має багато відкритих вакансій. Компанія потребує спеціалістів для роботи на бурових, операторів заправних станцій та касирів, слюсарів, машиністів, бухгалтерів, менеджерів з логістики тощо.