20.11.2024 | 13:31

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на до та після. Багато українців набули статусу учасників бойових дій і стали потребувати особливої підтримки від держави.

Як саме служба зайнятості може допомогти ветеранам та членам їх родин адаптуватися до мирного життя?

Однією з ключових функцій є надання захисникам можливостей для знаходження нової роботи, яка відповідає їхнім умінням та досвіду. Фахівці служби зайнятості проводять індивідуальні консультації, визначаючи потенційні напрямки кар'єрного розвитку.

Учасникам бойових дій служба зайнятості готова запропонувати й підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, яка має попит на українському ринку праці. Навчають слухачів за майже 100 робітничими професіями та 400 освітніми програмами.

Ветерани можуть безоплатно отримати ваучер на навчання, який допоможе пройти перепідготовку за робітничими професіями або здобути наступний освітній рівень. Зауважимо, що ваучери видаються за затвердженим Мінекономіки переліком зі 155 професій та спеціальностей.

Ще одна програма – це надання грантів в рамках урядового проєкту «єРобота».

- «Власна справа»: можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень.

- «Грант для ветеранів та їх подружжя»: можна отримати мікрогрант у розмірі від 250 тисяч гривень до 1 млн гривень.

Обов’язковою умовою участі в програмах є створення нових робочих місць. Подати заявку на отримання гранту за будь-якою програмою можна через портал Дія.

Шукаєте роботу, бажаєте навчатися, змінити професію або започаткувати власний бізнес? Звертайтесь до фахівців служби зайнятості. «Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096) 293 34 69.