05.04.2018 | 10:35

4 квітня 2018 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру пройшла робоча зустріч з працівниками Криворізького та Павлоградського міськрайонних центрів зайнятості, на якій фахівці ділились досвідом щодо впровадження сучасних форм та методів роботи задля підвищення ефективності взаємодії з роботодавцями та надання послуг зайнятому і незайнятому населенню.

Під час ділового спілкування керівництво та начальники відділів Дніпропетровського обласного центру висвітлювали питання надання соціальних послуг та навантаження на одного спеціаліста, розподілу обов’язків у відділах, перспектив діяльності, роботи з учнівською молоддю, матеріально-технічного забезпечення, господарської діяльності, співпраці зі ЗМІ та інші питання за основними напрямами роботи.

Відкриваючи зустріч, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова наголосила на тому, що основною метою сьогоднішньої співбесіди - є можливість детально вивчити ринок праці та обмінятися досвідом роботи базових центрів зайнятості, які вже працюють в умовах реорганізації.

За результатами зустрічей було відзначено, що фахівці Криворізького та Павлоградського міськрайонних центрів зайнятості сьогодні вже працюють у новому форматі – реорганізації, а досвід їх роботи заслуговує на розповсюдження серед центрів зайнятості області, які підлягають реорганізації.  

«Так, у рамках ділового спілкування працівники міськрайонних центрів зайнятості поділились досвідом роботи щодо: діяльності та участі у місцевих програмах соціально-економічного розвитку по створенню робочих місць, організації співпраці з роботодавцями, запровадження надання якісних профорієнтаційних послуг, взаємодії із закладами освіти, організації роботи із соціальними партнерами та об’єднаними територіальними громадами, залучення партнерських організацій для надання соціальних послуг за підходом кейс-менеджменту», - підсумувала директор ОЦЗ В.П. Кузнецова.

Керівництву центрів зайнятості рекомендували активізувати роботу щодо організації дуального навчання, проведення профілювання безробітних осіб, продовжувати співпрацю з роботодавцями для  забезпечення збільшення бази вакансій; проведення масових профорієнтаційних заходів з молоддю щодо вибору професій, активізувати організацію громадських та робіт тимчасового характеру, посилити співпрацю з об’єднаними територіальними громадами.