22.08.2017 | 13:06

Дніпропетровська область увійшла в п’ятірку лідерів України з формування ефективних територіальних громад. Дніпропетровський регіон активно втілює реформу Уряду щодо місцевого самоврядування, а громади області на власному прикладі доводять її дієвість та необхідність.

Сьогодні співпраця центрів зайнятості з об’єднаними територіальними громадами - пріоритет роботи державної служби зайнятості, оскільки саме завдяки такій взаємодії вирішуються питання розвитку громад та забезпечення зайнятості та соціального захисту їх мешканців.

Починаючи з червня місяця 2017 року керівництво обласного центру зайнятості провело ряд особистих зустрічей з головами та активом об’єднаних територіальних громад області з метою виявлення реального стану трудових ресурсів об’єднаних територіальних громад та руху робочої сили, з’ясування можливих шляхів взаємодії, визначення стратегії укомплектування робочих місць на перспективу, у тому числі шляхом підготовки працівників в мережі закладів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. В рамках зустрічей були обговорені результати співпраці територіальних громад зі службою зайнятості, шляхи подолання безробіття на селі; питання створення нових робочих місць, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, тимчасової зайнятості мешканців громад та легалізації зайнятості; перспективи розвитку інфраструктури території громад.

В рамках проведення виїзних заходів та робочих зустрічей на території об’єднаних громад керівництво та фахівці базових центрів зайнятості регіону інформували про актуальні вакансії, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості; роз`яснювали механізм віддаленого користування послугами Служби зайнятості, надавали профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик.

До відома, з початку червня 2017 року керівники та фахівці служби зайнятості Дніпропетровської області відвідали близько 40 об’єднаних територіальних громад регіону та надали майже 1300 послуг, зокрема: інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних, у т. ч. із застосуванням психодіагностичних методик; з резервування часу у фахівців центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга»; з пошуку роботи через портал державної служби зайнятості «Труд» та інші сайти в мережі Інтернет.

 

Фотоілюстрації до публікації