21.09.2023 | 13:13

Завершилася 15 хвиля розгляду бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота», яка тривала з 14 по 27 серпня 2023 року.

Згідно з її результатами ще 18 переможців Дніпропетровщини отримають кошти на створення або розвиток власного бізнесу на загальну суму майже 4 млн грн.

Зазначимо, що наша область увійшла до топ 5 регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень.

Серед отримувачів грантів 56% жінок та 22% чоловіків, а понад 60% переможців мають вищу освіту.

Напрямки підприємництва, в яких грантоотримувачі 15 хвилі планують реалізувати себе: виготовлення корпоративної та сувенірної продукції; ремонт цифрової та комп'ютерної техніки; відкриття кабінету на базі салону краси та соляної кімнати; створення мережі закладів швидкого харчування; виробництво меблів, взуття та гранульованих кормів; надання освітніх послуг, клінінгових послуг, послуг бухгалтерського та податкового обліку; розширення мережі магазинів.

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». За результатами дії цієї програми вже маємо 180 переможців Дніпропетровщини. Вони отримають майже 42 млн гривень на старт або розвиток свого бізнесу. Завдяки реалізації урядової програми «єРобота» в області буде створено майже 400 робочих місць.

Наразі прийом заявок за урядовою програмою «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія. Вам потрібно лише заповнити відомості про себе у електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на Порталі.

Здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Більш детально ТУТ - «Грант для ветеранів».

 

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.