07.02.2019 | 16:55

7 лютого 2019 року у приміщенні Будинку профспілок Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для незайнятого населення, зокрема для молоді та соціально незахищених верств населення.

В рамках заходу 400 шукачів роботи змогли поспілкуватися з 28 представниками роботодавців міста, які презентували майже 500 актуальних вакансій різного спрямування, серед яких: «економіст», «бухгалтер», «слюсар-ремонтник», «водій автотранспортних засобів», «дільничний офіцер поліції», слідчий», «стропальник», електрогазозварник», «токар», «касир квитковий», «складач поїздів», «оператор call центру».

У заході взяли участь не лише представники роботодавців, а й соціальні партнери, з якими підписані Меморандуми про співпрацю та укладені Угоди, зокрема: Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок, федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини, філія Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», БО БФ «Карітас Донецьк», Дніпропетровське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Інспекція з питань праці та зайнятості Дніпровської міської ради, Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок.

«Служба зайнятості завжди ставить своїм пріоритетом піклування про людей, які є соціально незахищеними і знаходяться в пошуку роботи. Ми прагнемо створити комфортні умови для кожної безробітної особи задля кращого і швидшого працевлаштування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає фахівцям служби зайнятості підтримувати належний рівень професіоналізму, тому нам довіряють як шукачі роботи, так роботодавці», – підкреслила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

За її словами, у службі зайнятості впроваджені новітні інструменти, наприклад інститут кар’єрного радника, який дозволить забезпечити більш індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, не лише під час працевлаштування, а й після нього. Тобто допомога у пошуку роботи з урахуванням потреб роботодавців і можливостей шукачів роботи, та закріплення на робочому місці у подальшому.

«В роботі з кандидатами, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, фахівці Дніпровського міського центру зайнятості застосовують «активні» програми запобігання довготривалому безробіттю, найефективнішою з яких є індивідуальна робота за підходом кейс-менеджмент та проведення масштабних інформаційних заходів, як сьогодні», – зазначив директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв.

Представник Дніпропетровського обласного об’єднанням профспілок Тетяна Мазана оцінила ефективність ярмарку вакансій як дієвого заходу для оперативного забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами. «Обласне об’єднання профспілок,  в рамках укладеної тристоронньої Угоди про співпрацю між Дніпропетровською обласною службою зайнятості, Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини та Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок, долучається до системи професійного навчання безробітних. Члени Президії обласного об’єднання профспілок включені до складу Рад роботодавців Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», - відзначила Т.В. Мазана.

У форматі заходу кожна безробітна особа отримала індивідуальну консультацію з профорієнтації, рекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи, розвитку навичок самопрезентації. Крім того, шукачів роботи ознайомили з можливістю проходження профдіагностичного обстеження в он-лайн режимі за допомогою платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

За результатами заходу третина шукачів роботи виявила бажання продовжити діалог з представниками роботодавців безпосередньо на підприємстві, що стане першою сходинкою у професійному самовизначенні безробітних.