08.02.2019 | 15:09

6 лютого 2019 року, в рамках обласного профорієнтаційного проекту  «Професія поряд», для 119 учнів 10-11 класів Синельниківської ЗОСШ № 3, Марганецької гуманітарної гімназії, ліцею «Самара» м. Новомосковськ, КЗ «НВК №2» м. Покров Дніпропетровська обласна служба зайнятості, в режимі Skype-зв’язку, презентувала вищий навчальний заклад гірничого профілю - Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

У заході взяли участь: завідувач кафедри історії та політичної теорії, кандидат історичних наук, доцент Геннадій Первий, завідуючий кафедри основ конструювання механізмів та машин Кирил Зіборов, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Катерина Пілова. 

Завідувач кафедри історії та політичної теорії відзначив: «Наші випускники володіють найсучаснішими комп’ютерними технологіями, вони здатні вирішувати найважчі проблеми розвитку промисловості, економіки та права. В останній час значно зросла кількість студентів нашого університету. То ж, запрошуємо і вас до нас на навчання».

Майбутні випускники отримали інформацію стосовно вступної кампанії 2019 року, дізнались про основи учбового процесу, факультети та спеціальності навчального закладу, можливостей, які надає університет студентам (в т.ч. проходження практики за кордоном і сприяння в подальшому працевлаштуванні після закінчення навчання), можливості отримання практичного досвіду під час літньої практики та подальшого працевлаштування, наявність гуртожитку та умов проживання.

Особливо учнів вразили спеціальності по 3D принтінгу, автомобільному конструюванню, маркетингу та багато інших, всі присутні погодилися з тим, що професії, які пропонує ВНЗ – це професії майбутнього, а тому безперечно випускники будуть затребувані на ринку праці.

Наприкінці заходу учні задали свої питання і взяли контактні телефони для подальших консультацій.