19.01.2024 | 09:05

Державна служба зайнятості та Міністерство внутрішніх справ України розпочали спільну роботу щодо працевлаштування, навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації людей, звільнених зі служби за станом здоров’я, та членів сімей постраждалих у наслідок збройної агресії.

З метою організації співпраці з підрозділами МВС в.о. директора Дніпропетровського ОЦЗ Валерій Дудник разом з колегами провів робочу зустріч з проректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергієм Мельником.

Під час спілкування сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці. Зокрема можливість участі закладу вищої освіти в програмі надання ваучерів, адже у ДДУВС є спеціальності, що користуються попитом у здобувачів освіти.

Говорили також про наявні можливості служби зайнятості у сприянні пошуку роботи випускникам закладу освіти, реалізацію програми щодо надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи та компенсаційні механізми, якими можуть скористатися роботодавці.

Мова йшла і про кадрові потреби навчального закладу та оперативне укомплектування вакантних посад. Наразі університет шукає людей на різні напрямки. Це викладачі, фахівці, інспектори та юрисконсульти, а також маляри, столяри, кухарі та прибиральники. Тож, партнери узгодили план спільних дій для оперативного доукомплектування штату ДДУВС.