06.08.2019 | 16:49

Пілотний проєкт Інститут «Консультанта роботодавця» стартував у службі зайнятості 1 серпня 2019 року і є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. 
Сьогодні, 6 серпня 2019 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулась презентація пілотного проєкту служби зайнятості Інститут «Консультанта роботодавця» та подальше обговорення його мети, концепції та очікуваних результатів з учасниками пілотного проєкту: керівним складом базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ.

Презентуючи нову технологію обслуговування роботодавців, директор ОЦЗ Вікторія Кузнецова наголосила, що вона спрямована на розширення та налагодження ефективних комунікацій з роботодавцями, застосування нових, сучасних форм роботи, що сприятимуть вирішенню проблеми «кадрового голоду» роботодавців регіону, залученню максимальної кількості діючих на ринку праці роботодавців до співпраці з службою зайнятості, підвищення іміджу служби.

«Головним завданням "Консультанта роботодавця" є взаємодія з працедавцями щодо пошуку необхідних працівників з точки зору практики бізнесу та ринку праці, забезпечення системності у роботі, комплексного підходу до вирішення  індивідуальних потреб кожного роботодавця в залежності від особливостей галузі та специфіки підприємства. Успіху у залучені роботодавців до співпраці сприятиме укладання двосторонніх угод про співробітництво з підприємствами.», – прокоментувала В.П. Кузнецова.

Що змінить реалізація проєкту? У результаті його впровадження вдасться: надавати адресні, спеціалізовані та ефективні послуги з використанням зручних електронних сервісів, дієво вирішувати проблему нестачі кадрів та пришвидшити укомплектування вакансій, підвищити зацікавленість громадян у легальному працевлаштуванні в Україні, оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами, удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

Найближчим часом Інститут «Консультанта роботодавця» презентують соціальним партнерам служби зайнятості: Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, галузевим та територіальним об’єднанням організацій  роботодавців, представникам органів влади та місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам, працедавцям, освітянам, стейкхолдерам.

Дніпропетровська область є однією із найбільш стабільних та економічно розвинутих у державі, з індустріальним потенціалом та розвинутим сільськогосподарським виробництвом, саме тому обласна служба зайнятості визначена пілотною для реалізації Проєкту.