22.12.2018 | 11:53

Обласна служба зайнятості продовжує сприяти розвитку підприємницьких ініціатив мешканців Дніпропетровщини спільно з комунальним закладом «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради.

20 грудня цього року заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова стала учасником круглого столу «Підсумки виконання заходів Програми інтенсифікації розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на за 2018 рік та план роботи на 2019», що пройшов у приміщенні Дніпропетровської обласної ради.

У засіданні взяли участь заступник голови Дніпропетровської обласної ради Мгер Куюмчян, голова Дніпропетровської міської організації роботодавців Олександр Галаган, голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровської області Віктор Сергєєв, директор комунального закладу «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Микола Шевченко, представники бізнес-структур міста Дніпро та області.

Учасники круглого столу обговорили досягнення реалізації Програми та питання, які виникають у підприємців регіону, напрацювали перспективи на наступний рік.

«Обласна рада підтримує європейський вектор розвитку України. У Європі малий та середній бізнес – це основа суспільства, тому, стимулюючи розвиток малого та середнього підприємництва, облрада допомагає громадам бути більш успішними та заможними», - зазначив М.С. Куюмчян.

«Обласна служба зайнятості у 2018 році долучилась до реалізації Програми. Зокрема, з метою популяризації підприємницької культури, фахівцями служби спільно з комунальним закладом «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради» проведено ряд профорієнтаційних заходів, тренінгів, майстер-класів для старшокласників регіону. Така робота, спрямована на прискорення самовизначення молоді, отримала позитивні відгуки школярів та їх батьків. Сподіваємось на продовження спільної роботи у наступному році», – інформувала учасників круглого столу Н. Селякова.

До відома: Більше ніж у 30 школах Дніпропетровської області проведено ділові ігри та профорієнтацію. Розроблено близько 15 бізнес-планів. Зібрано більше 10 бізнес-наставників у рамках проекту «Бізнес – наставництво». Також протягом року починаючих підприємців навчали різноманітним темам: особливості розробки продукту, його позиціювання на ринку, основи виробництва, комунікації з клієнтом та багато іншого.