06.05.2019 | 16:36

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує профорієнтаційний проект «Професія поряд», який полягає у презентаціях навчальних закладів області школярам за допомогою Skype-зв’язку.

3 травня 2019 року відбулась чергова он-лайн презентація Українського державного хіміко - технологічного університету для учнів 10 - 11 класів Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Кучкова розповіла майбутнім випускникам про особливості вступної кампанії 2019 року. Учні довідалися про історію навчального закладу, факультети, спеціальності, за якими проходить навчання, умови прийому та специфіку навчання в університеті. «Український державний хіміко - технологічний університет навчає на спеціальності, які мають сталий попит на сучасному ринку праці», - наголосила Ольга Кучкова.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Катерина Сорокіна ознайомила випускників з міжнародними проектами щодо можливості проходження стажування в Норвегії, Німеччині, Франції, розповіла про матеріально-технічну базу університету та умови проживання в гуртожитку, День абітурієнта в навчальному закладі, де учням порекомендують найоптимальніший варіант вступу на бюджет.

По закінченню Skype-зустрічі школярі найбільше цікавились інформацією про кількість бюджетних місць на різні спеціальності та вартість навчання за контрактом.

«Впевнені, що школярі отримали не лише корисну інформацію про навчальний заклад, а й максимум інформації про стратегію вступу на бюджет. Ця сучасна форма презентації навчальних закладів набуває популярності серед шкіл міста та району, так як це живе спілкування школярів з представниками навчального закладу, можливість поставити запитання та отримати відповіді, що заощаджує час учнів, а особливо випускників», - зауважили у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.