08.11.2018 | 16:32

З метою обговорення актуальних питань в галузі ведення бізнесу 7 листопада у м. Жовті Води у приміщенні Жовтоводської міської ради  пройшло виїзне засідання Координаційної ради Дніпропетровської облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва.

До участі у заході запросили понад 80 приватних підприємців.

Відкриваючи зустріч, начальник відділу з питань дерегуляції бізнесу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель ознайомила учасників з основними аспектами ведення підприємницької діяльності.

У свою чергу, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості та детально розповіла про механізми працевлаштування осіб з інвалідністю та соціально незахищених осіб, акцентувала увагу на діючих програмах підтримки роботодавців, які працевлаштовують саме ці категорії шукачів роботи.

«Як суб’єкти  ринку  праці ми маємо одну спільну мету – задовольнити потреби роботодавців і шукачів роботи. Тому для нас важливі подібні зустрічі, завдяки яким ми обговорюємо питання  розвитку людського капіталу, зменшення масштабів неформальної зайнятості, популяризації принципів корпоративної соціальної відповідальності», - зазначила Тетяна Сальнікова.

Актуальною інформацією стосовно новацій у законодавстві з підприємництва поділились начальник управління комунікацій ГУ ДФС у Дніпропетровській області Манушак Осипова, виконавчий директор ПП Аудиторська фірма «Бухгалтер» Михайло Крапивко, заступник головного редактора газети «Приватний підприємець» Наталія Щербак. 

По закінченні заходу експерти відповіли на численні запитання учасників. Діалог між представниками державних служб та бізнес-спільнотою відбувся конструктивно.

До відома: у січні – жовтні 2018 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості працевлаштувала 654 особи на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття; із них – 331 особа належить до категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.