оп

Skype-проект Дніпропетровської обласної служби зайнятості триває.

21 травня 2019 року для учнів 9-11-х класів шкіл міста Новомосковськ, Томаківського, Петропавлівського та Солонянського районів «Професія поряд» презентуватиме один із закладів регіону - Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ).

За результатами конкурсу-рейтингу вищих учбових закладів України «Софія Київська» та проекту «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ стабільно входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятку кращих вітчизняних вузів.

Представники навчального закладу презентуватимуть найбільший в регіоні спектр напрямків підготовки. Учні шкіл отримають корисну інформацію про зміни в умовах вступу до вищих навчальних закладів, уявлення про матеріальну базу університету, де створені всі умови для професійного становлення, творчого розвитку, фізичного удосконалення студентів.

Школярі отримають інформацію про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та ще багато цікавої інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Анонс/Подія: 
Анонс події