Дніпропетровська служба зайнятості продовжує новий профорієнтаційний проект під назвою: «Професія поряд», який полягає в презентаціях навчальних закладів області для школярів за допомогою Skype.

Учні отримають наочну актуальну інформацію про навчальні заклади, умови навчання, а головне, матимуть можливість зразу задати питання, що їх цікавлять, і зробити  для себе висновки.

23 січня 2019 року школярі міста Покров, Вільногірськ, Новомосковськ, Магдалинівського та Юр’ївського районів отримають інформацію про Український державний хіміко-технологічний університет - перший серед технічних університетів України у міжнародній наукометричній базі даних Scopus, другий за рейтингом в області та 16–ий серед 200 ВНЗ України.

Навчальний заклад презентує 7 факультетів та 18 спеціальностей. Школярі отримають інформацію про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та ще багато цікавого.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з Українським державним хіміко-технологічним університетом.

Анонс/Подія: 
Анонс події