Фахівцями базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості здійснюється опитування (анкетування) роботодавців з метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2019 рік.

У зв’язку з цим, запрошуємо роботодавців Дніпропетровщини долучитися до всеукраїнського поглибленого вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці та взяти активну участь в опитуванні.

Одночасно повідомляємо, що з липня 2018 року роботодавці мають можливість заповнити анкети у персональних онлайн - кабінетах у розділі «Опитування». Сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрі зайнятості логіни та паролі для входу в персональний кабінет. Зареєструватися у персональному кабінеті можна за активним посиланням։ https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

Результати анкетування будуть оброблятися та використовуватимуться при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2019 рік.

За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповнення анкети можна звертатись до всіх базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського центру зайнятості.

Ми чекаємо на Вас!

Анонс/Подія: 
Подія