1 червня 2019 року у Дніпрі пройде 6 всеукраїнський профорієнтаційний проект «Місто професій».

Мета проекту – ознайомити дітей зі світом професій у формі ділової гри і надати можливість реалізувати свій потенціал.

На території скверу Героїв, біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації, розгорнеться імпровізоване «Місто професій». При вході кожна дитина отримає паспорт, карту представлених професій та «влаштовуватиметься на роботу».

Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей, таких як: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, кравчиня та інші діти приступатимуть до «роботи».

На локації Дніпропетровської обласної служби зайнятості діти зможуть визначити оптимальні шляхи пошуку «своєї» майбутньої професії.

Тут гості свята будуть працювати на фліпчартах: відгадувати загадки з секретом про різні професії, складати пазли представників різних професій та поєднувати словосполучення у прислів’я про професії.

Також дітлахи позмагаються у знанні різних сучасних професій та знаряддях праці їх представників, а в цьому їм будуть допомагати «смайли професій».

«Яскраве лото професій» також допоможе дітям поринути у чарівну країну професій.

Щоб визначити свої професійно важливі якості, всі бажаючі зможуть попрацювати з фахівцями служби зайнятості індивідуально.

Наостанок, «Профорієнтаційне дерево мрій» служби зайнятості діти заповнять назвами своїх майбутніх професій.

То ж запрошуємо всіх бажаючих відвідати профорієнтаційний захід «Місто професій», завітати на локацію Дніпропетровської служби зайнятості і отримати цікаву та корисну інформацію щодо вибору майбутньої професії.

Чекаємо на Вас 1 червня 2019 року з 12.00 до 16.00 за адресою: м. Дніпро, проспект О.Поля, 1, сквер Героїв біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Анонс/Подія: 
Анонс події