В рамках впровадження проєкту Інститут «Консультанта роботодавця» Дніпропетровська обласна служба зайнятості ініціювала проведення міського ярмарку вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення м. Дніпро, який відбудеться 24 вересня 2019 року, о 10.00 годині.

До заходу планується залучити 350 шукачів роботи, 27 роботодавців, представників соціальних партнерів, з якими підписані Меморандуми про співпрацю та укладені Угоди: Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок, Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини, Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області, Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», БО БФ «Карітас Донецьк», Дніпропетровське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Інспекція з питань праці та зайнятості Дніпровської міської ради.

Враховуючи, що запрошені шукачі роботи мають різну вікову категорію та професійний рівень, працедавці презентуватимуть близько 600 актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до службовців, а також роботу для осіб без попереднього досвіду.

Також в рамках формату заходу кожен учасник матиме можливість пройти професійне тестування, отримати індивідуальну консультацію з профорієнтації, рекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи і розвитку навичок самопрезентації.

«Сьогодні служба зайнятості продовжує налагоджувати ефективні комунікації з роботодавцями. Реалізація проєкту «Консультант роботодавця» сприятиме якісному кадровому забезпеченню роботодавців області, задоволенню потреб шукачів роботи, урегулюванню дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. Тому ми розширюємо підходи у наданні послуг роботодавцям з урахуванням особливості розвитку регіону, залучаємо максимальну кількість діючих на ринку праці роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, забезпечуємо ресурсну підтримку інституту кар’єрного радника, запровадженого службою зайнятості з січня цього року», - прокоментувала директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Ярмарок вакансій відбудеться за адресою: м. Дніпро, Будинок профспілок, пр. Дмитра Яворницького, 93.

Анонс/Подія: 
Подія