Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує профорієнтаційний проект «Професія поряд», який полягає в презентаціях навчальних закладів області для школярів за допомогою Skype- зв’язку.

24 квітня 2019 року учні 9-11-х класів шкіл міст Покров та П’ятихатки, Юр’ївського, Апостолівського, Царичанського та Солонянського районів матимуть можливість поспілкуватися, в режимі он-лайн, з представниками одного з найвідоміших та престижних вищих учбових закладів регіону - Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

За результатами конкурсу-рейтингу вищих учбових закладів України «Софія Київська» та проекту «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ стабільно входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятку кращих вітчизняних вишів.

Представники навчального закладу презентують найбільший в регіоні спектр напрямків підготовки. Учні шкіл отримають корисну інформацію про зміни в умовах вступу до вищих навчальних закладів, уявлення про матеріальну базу університету, де створені всі умови для професійного становлення, творчого розвитку, фізичного удосконалення студентів та ще багато цікавої інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Анонс/Подія: 
Анонс події