З метою забезпечення ефективного функціонування системи професійної орієнтації населення Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) розроблено Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Зокрема, цією Програмою передбачено ознайомлення школярів з провідними галузями економіки регіону та країни в цілому, успішними підприємствами та підприємцями; здійснення професійного інформування та орієнтування школярів та їх батьків у світі професій, особливо тих, які представлені на українському ринку праці.

Задля ознайомлення дітей з різноманітним світом сучасних професій, шляхами їх отримання, розвитку творчих здібностей молоді та прагнення до оволодіння новими знаннями, виховання у них почуття краси, розширення кругозору стосовно світу професій Дніпропетровська обласна служба зайнятості візьме участь у Загальноукраїнському Благодійному фестивалі «Мама+Я», який відбудеться 17 вересня 2018 року в розважальному комплексі «Bartolomeo Best River Resort» за адресою: м. Дніпро, вулиця Набережна Перемоги, 9Б.

Локація Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Чарівна Країна Професій» радо чекатиме дітлахів з 9.00 години ранку. Персонажі - аніматори Феї ВІНКС зустрічатимуть учасників заходу, допоможуть визначити потреби кожного та спрямують на різні майданчики «Чарівної Країни Професій»:

- загадки з секретом про різні професії;

- пазли представників різних професій;

- складання словосполучень у прислів’я про професії;

- костюмерна професій і спроба себе в ролі представників різних професій;

- оформлення малюнків представників різних професій та їхні знаряддя праці;

- змагання у знанні різних професій за допомогою смайлів;

- гра «Яскраве лото професій»;

- гра «Чарівний мішечок» (знаряддя праці).

В рамках фестивалю кожен бажаючий пройде експрес-тестування з метою визначення своїх нахилів та здібностей.

Чарівну «СУПЕР-СИЛУ ВІРИ В СЕБЕ» дітлахи отримають, виконуючи запропоновані завдання.

Сувенір від служби зайнятості «БЕЛІВІКС» допоможе кожному учаснику успішно навчатись і реалізовувати власні мрії.

Наостанок, на кольорових стікерах, діти напишуть назву омріяної професії та наклеять на кошик мрій «Вір в себе».

До відома: 12 років поспіль фестиваль проводиться для дітей з притулків, дитячих будинків, інтернатів, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Анонс/Подія: 
Подія