17 квітня 2018 року в прес-центрі інформаційного агентства «МОСТ-ДНЕПР» відбулася спільна прес-конференція Благодійної організації «Благодійний Фонд «Карітас Донецьк» та Дніпропетровського обласного центру зайнятості в межах інформаційної кампанії «Знайдемо роботу разом».

У брифінгу взяли участь начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова, представники БО «БФ «Карітас Донецьк» Василь Жгун та Руслан Лавлинський, регіональні ЗМІ.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштування Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальникова зазначила, що служба зайнятості співпрацює з більш ніж 20-ма неурядовими громадськими організаціями, в тому числі і з БО «БФ« Карітас Донецьк».

«БФ «Карітас Донецьк» - один із наших соціальних партнерів. Ми працюємо разом з 2016 року. Наша робота спрямована на допомогу вразливим категоріям населення - переселенцям, учасникам АТО, а також жителям регіону, які опинились у складних життєвих обставинах. Це дуже важливий напрямок роботи», - зазначила  Т.М. Сальнікова.

Представники благодійного фонду розповіли, що БО «БФ «Карітас Донецьк» входить до світової благодійної мережі «Карітас», представництва якої діють у 200 країнах світу. За час свого існування, з 2015 року, була надана допомога більш ніж 40 тисячам внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню Дніпропетровщини, яке опинилось у складних життєвих обставинах. З квітня 2016 року у місті Дніпро розпочав роботу Єдиний центр соціальних послуг БО «БФ «Карітас Донецьк». Мета роботи даного центру – поліпшення якості життя соціально незахищених верств населення та внутрішньо переміщених осіб.

БО «БФ« Карітас Донецьк» створює можливості для підвищення конкурентоспроможності за допомогою супроводу при працевлаштуванні (резюме, пошук вакансії, консультації, надання грантів на розвиток бізнесу, навчання, тренінги, майстер-класи, ярмарки вакансій та інших послуг).

«У Дніпропетровській області запускається новий проект, спрямований на зниження рівня безробіття і тим самим зниження соціальної напруженості в суспільстві. Проект реалізується у співпраці з обласним центром зайнятості, який виступає партнером фонду», - наголосив представник БФ Василь Жгун.

Руслан Лавлинський, як керівник напряму працевлаштування в БО «БФ «Карітас Донецьк», ознайомив присутніх з підсумками роботи з цього напряму у 2017 році: «Нашими послугами зі сприяння працевлаштуванню скористались 1300 осіб; 62 особи отримали грант на розвиток власного бізнесу на суму 1,2 млн. грн.; 119 осіб отримали гранти на навчання; 482 особи отримали юридичні та психологічні послуги; більш ніж 620 осіб взяли участь у семінарах і майстер-класах по підвищенню своєї конкурентоспроможності на ринку праці».

Наразі триває співпраця Дніпропетровського обласного центру зайнятості з БО «БФ «Карітас Донецьк»: здійснюється інформаційна кампанія стосовно отримання додаткових благодійних послуг клієнтами служби зайнятості, відпрацьовується графік проведення спільних заходів у 2018 році.

Анонс/Подія: 
Подія