Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді є одним із важливих напрямків діяльності служби зайнятості. Спеціалісти служби зайнятості допомагають учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, дають поради як уникнути помилок під час професійного самовизначення, наголошують на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру.

9 листопада 2018 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості візьме участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі «ZIRKA» з конкурсною програмою «Усі зірки Галактики».

На локації служби зайнятості відвідувачам фестивалю презентуватимуть сучасні профорієнтаційні послуги та можливості Державної служби зайнятості, зокрема, Платформу з профорієнтації з можливістю тестування в онлайн-режимі у сервісі «Моя професія» консультаційна мережа, відеоролики про сучасні професії; для всіх бажаючих проведуть індивідуальне профдіагностичне обстеження, тестування та консультації, інтерактивні ігри та вікторини, проінформують про сучасний світ професій та актуальні вакансії, основні правила вибору свого професійного шляху та нададуть відповідь на будь-які питання профорієнтаційного характеру.

Захід проводиться четвертий рік поспіль. Його мета – культурний обмін та популяризація української культури, позиціонування міста Дніпро як освітньо-наукового, космічного та культурного центру України.

Цільова аудиторія фестивалю: школярі, молодь та учасники творчих колективів з різних областей України та інших країн. На фестивалі буде йти пряма інтернет-трансляція по всьому світу.

Чекаємо всіх бажаючих у приміщенні Українського державного хіміко-технологічного університету, за адресою: місто Дніпро, проспект Гагаріна, 8.

До відома, Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури України, центру народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради, управління культури та освіти департаменту гуманітарної політику Дніпропетровської міської ради, Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Українського державного хіміко-технологічного університету, конструкторського бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля.

Анонс/Подія: 
Подія