Дніпропетровська служба зайнятості продовжує цікавий профорієнтаційний проект під назвою: «Професія поряд», який полягає у презентаціях навчальних закладів області школярам сільських шкіл за допомогою он-лайн технологій – програми Skype.

16 травня 2018 року 62 учні 10-11 класів Межівського, Криничанського, Широківського та Дніпровського районів Дніпропетровської області служба зайнятості запросила до SKYPЕ-зустрічі з Державним вищим навчальним закладом – Український державний хіміко-технологічний університет.

Учнів привітали викладачі закладу Ольга Рижова, проректор з науково педагогічної роботи університету та відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Кучкова.

Школярі довідалися про історію закладу, факультети, спеціальності за якими проходить навчання, умови прийому, специфіку навчання, можливість проживання студентів у гуртожитку, насичене яскраве студентське життя після навчання.

Увагу учнів звернули на такі важливі моменти: як розраховуються прохідні бали, від чого вони залежать, правила подачі заяв (тільки електронні), як побудувати стратегію вступу на бюджет.

Випускники дізналися, що 1 липня 2018 року в учбовому закладі відбудеться День абітурієнта, де учням порекомендують найоптимальніший варіант вступу на бюджет.

Викладачі ВНЗу ознайомили випускників з міжнародними проектами по стажуванню в Норвегії, Німеччині, Франції.

По закінченню SKYPЕ-зустрічі  школярі мали змогу задавати питання: найбільше учні цікавились пільгами стосовно вступу до закладу, вартістю навчання на комерційній основі, розміром стипендії, оплатою гуртожитку, заробітною платою випускників закладу, перспективами працевлаштування.

Попереду літо – найгарячіша пора для вступників. Впевнені, що школярі отримали не лише корисну інформацію про навчальний заклад, а й максимум інформації про стратегію вступу на бюджет.

 

Анонс/Подія: 
Подія