Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ») продовжує реалізацію в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, та планує до 30 червня 2019 року проведення п’яти триденних бізнес-тренінгів із започаткування власної справи.

Географія проекту: Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та місто Київ.

Мета проведення бізнес-тренінгів - сприяння розвитку самозайнятості та створення малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

 • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
 • Ліцензування та дозвільна діяльність.
 • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
 • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
 • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
 • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу».
 •  

Заплановано проведення бізнес-тренінгів по регіонам*:

 • м. Краматорськ - 24-26 квітня 2018 року;
 • м. Вінниця - 19-21 червня 2018 року;
 • м. Маріуполь - 19-21 вересня 2018 року;
 • м. Дніпро - 17-19 жовтня 2018 року;
 • м. Харків - 17-19 березня 2019 року.
 • дати можуть уточнюватись додатково.

 

До участі у заходах запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, проживають в регіонах реалізації проекту, планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах, а саме:

 • внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
 • особи з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
 • особи з інвалідністю, що мешкають на території областей, в яких реалізується проект (не більше 5 осіб з числа учасників).

Набір/реєстрація учасників бізнес-тренінгів проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням. Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кінцевий термін подачі Анкети за 15 днів до початку тренінгу.

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет. Учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу - 20 осіб.

Один учасник може бути учасником лише одного тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Учасники бізнес-тренінгу отримують Сертифікат учасника та можуть отримувати безкоштовні  консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у бізнес-тренера проекту, юрисконсульта офісу ГС «ВГО «НАІУ».

Також, учасники бізнес-тренінгів, які планують найближчим часом відкрити власну справу, мають змогу підвищити свою кваліфікацію/рівень знань на курсах та в освітніх закладах за рахунок коштів проекту. Інформація щодо направлення на навчання в рамках проекту, буде надано окремо. Пріоритет у цьому напрямку надається ВПО з інвалідністю, які будуть працевлаштовані та планують відкрити власну справу.

 

Контакти:

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net

Олена Поліщук

кейс-менеджер проекту НАІУ

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net

Регіональні офіси проекту:

Вінницька область – 0984680830, team_vinnitsa@i.ua

Дніпропетровська область – 0973601090, team_dnepr@ukr.net

Львівська область – 0730382415, team.lviv@ukr.net

Харківська область – 0503003593, 49novikova@gmail.com

м. Краматорськ, Донецька область – 0509113834, linelifedooi@ukr.net

м. Маріуполь, Донецька область – 0688829678, kravchenko.pover.@gmail.com

 

Інформація про МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ

 

Анонс/Подія: 
Подія