Програма реінтеграції ветеранів та ветеранок IREX створена задля здобуття комплексу знань, які допоможуть професійно зростати, бути конкурентоспроможними на ринку праці та успішно працевлаштуватись після закінчення військової служби.

В рамках цієї програми 150 ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м’які навички такі, як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме 3 індивідуальні консультації під час підготовки до співбесіди.

Терміни реалізації:

Березень-травень 2023 року.

Дедлайн заповнення реєстраційної форми: як тільки до програми долучаться 150 ветеранів/-нок реєстраційна форма буде закрита. Наразі зареєстровано 60 учасників.

Формат навчання: навчання в онлайн-форматі, в міні-групах до 15 осіб.

Участь у програмі для ветеранів/-нок є безоплатною.

Структура програми:

  • тестування, щоб визначити найкращий напрямок професійного розвитку для кожного учасника/-ниці;
  • воркшопи та семінари від експертів;
  • підготовка резюме та мотиваційного листа за підтримки HR-спеціалістів;
  • менторська підтримка від HR-спеціалістів та психологів під час пошуку роботи (3 консультації для кожного учасника);
  • інформування від команди Програми реінтеграції ветеранів про наявні вакансії в партнерських організаціях та сприяння при працевлаштуванні.

Що ветерани /- ки отримають під час участі в програмі:

  • комплексну програму знань та сформують м’які навички, які допоможуть професійно зростати (лідерство, ефективна комунікація, вирішення конфліктів, ділові перемовини, самопрезентація, налагодження партнерств);
  • підготовка разом зі спеціалістами свого резюме та мотиваційного листа, де військовий досвід буде описано зрозумілою для цивільних кампаній мовою;
  • менторська підтримка HR спеціаліста / психолога під час пошуку роботи для підготовки до співбесіди, або рефлексії за пройденою співбесідою на вибір;
  • практичні навички – як підготуватися до співбесіди та отримати вакансію на бажану посаду;
  • долучення до ком’юніті ветеранів/-нок та спеціалістів, які надають підтримку одне одному і просто стають добрими друзями.

Як стати учасником/-цею:

Потрібно заповнити коротку реєстраційну форму та очікувати на зв’язок з адміністраторами програми.

Детальна інформація та лінк на реєстрацію тут: https://pnc.com.ua/veteran-reintegration-program/

Анонс/Подія: 
Подія