Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує профорієнтаційний проєкт під назвою: «Професія поряд», який полягає в презентаціях навчальних закладів області для школярів за допомогою Skype.

Учні отримають наочну актуальну інформацію про навчальні заклади, умови навчання, а головне, матимуть можливість зразу задати питання, які їх цікавлять, і зробити для себе висновки щодо вступу.

21 жовтня 2019 року школярі шкіл міст Новомосковськ, Марганець, Широківського, Покровського та Солонянського районів отримають інформацію про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

В університеті навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.

Юрист – це професія, що поєднує в собі всіх служителів закону та права. У руках фахівця цієї спеціальності долі людей, підприємств і навіть держави..

Школярі отримають інформацію про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та ще багато корисної інформації щодо вступу.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з ВНЗ.

До відома: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – провідний вищий навчальний заклад Придніпров’я, лідер з надання юридичної освіти.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події